تبلیغات
نارنج سبز ورزش و حاشیه ها

نارنج سبز ورزش و حاشیه ها
تحلیل ورزش و حاشیه های آن
نویسندگان
نظر سنجی
آیا ورزش کشور را در زمان علی آبادی موفق می دانید ؟ابر برچسب ها
لینک های مفید
رابطه واعظی آشتیانی و علی فتح الله‌زاده دیروز و در پی ملاقات این دو در ساختمان گرانیتی و پیچ در پیچ خیابان افتخار نیا حسنه شد.

ماچ و بوسه‌های آبدار واعظ و فتح‌الله‌زاده !   

رابطه واعظی آشتیانی و علی فتح الله‌زاده دیروز و در پی ملاقات این دو در ساختمان گرانیتی و پیچ در پیچ خیابان افتخار نیا حسنه شد. رابطه‌ای كه در اوایل حضور واعظ در سمت مدیر عاملی باشگاه استقلال «تیره» بود. واعظ جای علی فتح‌الله‌زاده را گرفته بود و مدیرعامل محبوب استقلال كه باور نمی‌كرد اینچنین كنار گذاشته شود، فعالیت‌هایش را به انتشار چند نشریه در ساختمان گرانیتی و تو در توی خیابان افتخارنیا محدود كرد. او آنجا نشریه روزهای زندگی را درمی‌آورد كه تیراژ چندصدهزارتایی دارد. همین طور نشریه فوتبال و نیز روزنامه استقلال جوان را كه ارگان غیررسمی هواداران باشگاه استقلال محسوب می‌شود. اندكی كه گذشت واعظ در گفت‌وگو با دنیای فوتبال، نشریه استقلال جوان را متهم كرد كه علیه او و باشگاه استقلال كار می‌كند و مدعی شد كه عكس یادگاری او و فتح الله‌زاده در حاشیه اجلاس ای اف سی به اصرار فتح الله‌زاده انداخته شده است. فردای این مصاحبه، استقلال جوان با ارائه گزارشی مستند خود را حامی باشگاه استقلال معرفی كرد. در این میان ماجراهای مربوط به قرارداد آل اسپورت با استقلال در زمان مدیریت فتح الله‌زاده و افشای بندهایی از آن كه با واكنش وی همراه بود بر تیرگی موجود افزود. پس از آن انتشار گزارشی درباره بازی دختران و پسران استقلال در مرغوبكار در یكی از روزنامه‌ها كه توسط یكی از خبرنگاران نزدیك به فتح‌الله‌زاده صورت گرفت باعث شد تا واعظ این اقدام را در جهت ضربه زدن به خود ببیند. هر چند فتح الله‌زاده از این ماجرا بی‌خبر بود.

 

اوضاع عادی می‌شود

اینها گذشت تا اینكه سكوت فتح‌الله‌زاده و حمایت‌های او از باشگاه واعظ را قانع كرد كه حاجی با تیم تحت مدیریت‌اش عنادی ندارد. روابط فی‌مابین عادی شد و طرفین دیگر حرفی علیه هم نزدند و كارشان را پی گرفتند. فتح‌الله‌زاده نشریات خود را منتشر می‌كرد و واعظ هم به امور جاری تیم رسیدگی می‌كرد. قهرمانی استقلال و پیام تبریك فتح‌الله‌زاده اوضاع را مساعدتر كرد تا اینكه حدود دو هفته پیش واعظ با قدردانی از مدیر سابق استقلال برای عقد قراردادهای دوساله با بازیكنان روابط طرفین را به سمتی برد كه به دعوت فتح الله‌زاده و استقلال جوان از واعظ منجر شد.

 

ساعت دیدار: نیمروز

دیروز حوالی ساعت 12 ظهر كاركنان ساختمان افتخارنیا خود را برای پذیرایی از واعظ آماده می‌كردند. واعظ به همراه بابایی، مشاور جوان خود و حیرانی مدیر روابط عمومی باشگاه به مهمانی حاجی فتح الله‌زاده رفت و حاجی هم یكی دو طبقه برای استقبال از واعظ به پایین آمد تا پس از بازدید از بخش‌های مختلف روزنامه استقلال جوان او را به دفتر شخصی‌اش در طبقه آخر این ساختمان ببرد و با او گپی بزند و سپس وی را در اختیار خبرنگاران استقلال‌جوان برای انجام مصاحبه قرار دهد. ماچ و بوسه آنها اما نشان داد كه كدورت‌ها به كناری نهاده شده و آنها خود را برای فصل جدید آماده می‌كنند. یكی برای اداره كردن باشگاه و دیگری برای حمایت از آن.

منبع: دنیای فوتبال

 
[ یکشنبه 4 مرداد 1388 ] [ 01:47 ق.ظ ] [ علی رضوی ]
.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :