تبلیغات
نارنج سبز ورزش و حاشیه ها

نارنج سبز ورزش و حاشیه ها
تحلیل ورزش و حاشیه های آن
نویسندگان
نظر سنجی
آیا ورزش کشور را در زمان علی آبادی موفق می دانید ؟ابر برچسب ها
لینک های مفید
مدیر کل تربیت بدنی قم از پلمپ اداره کل تربیت بدنی قم و ورزشگاه شهید حیدریان به علت بدهی به آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) خبر داد.

تربیت بدنی قم پلمپ شد

مدیر کل تربیت بدنی قم از پلمپ اداره کل تربیت بدنی قم و ورزشگاه شهید حیدریان به علت بدهی به آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) خبر داد.

عباس جهان‌بین در گفتگو با خبرنگار مهر در قم با اشاره به تعطیلی اداره کل تربیت بدنی قم اظهار داشت: آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) طی اقدامی ‌با شکایت از اداره کل تربیت بدنی به مراجع قضایی، حکم تخلیه مجموعه ورزشی حیدریان قم را دریافت کرد و به دنبال آن به دستور نماینده اجرای احکام دادگستری استان این حکم اجرا شد.

وی با اشاره به اقدامات این اداره کل بعد از تعطیلی آن و در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه‌ آیا نمی‌شد با رایزنی از تعطیل شدن اداره کل تربیت بدنی جلوگیری کرد، گفت: اصلا بحث تعطیلی اداره کل تربیت بدنی نبوده، بلکه به خاطر اینکه مجموعه شهید حیدریان به آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) تعلق دارد و اداره کل تربیت بدنی استان در دل آن قرار دارد ناگزیر با اجرای حکم دادگستری استان، این اداره کل نیز تعطیل شد ولی از طریق رایزنی که با مقامات قضایی صورت گرفت این منع فعلا از اداره کل تربیت بدنی برداشته شد.

جهان بین در پاسخ به سئوال دیگر مهر مبنی بر اینکه چرا پیش از این به اخطارهای آستانه توجهی نشده است، گفت: این مشکل در واقع مشکل گذشته بوده که تربیت بدنی با آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) قراردادی داشته و در این مدت اجاره‌های آستانه پرداخت نشده که ‌این امر موجب دادخواست شدید آستانه شده است.

48
ساعت مهلت گرفتیم

مدیر کل تربیت بدنی قم افزود: در نهایت مقرر شد که اداره کل تربیت بدنی مبلغ پنج میلیارد تومان به آستانه مقدسه حضرت معصومه (س) پرداخت کند که مربوط به سالهای 83 و 84 است.

مدیر کل تربیت بدنی با اشاره به ‌اینکه چگونه‌ این دادخواست دوباره به جریان افتاده است، گفت: 31 ماه پیش در پی پیگیری مسئولان آستانه مقدسه، این پرونده مجددا به جریان می‌افتد که نهایتا روز دوشنبه نماینده دادگستری برای اجرای حکم به ورزشگاه مراجعه کرد که با توسل به مقامات قضایی، 48 ساعت وقت گرفته شد تا بدهی‌های آستانه را تأمین نماییم.

جهان بین در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه در دور اول سفرهای هیئت دولت به استان مقرر شد پنج میلیارد تومان بدهی اداره کل تربیت بدنی به آستانه مقدسه پرداخت شود، اظهار داشت: اولا این گفته‌ها مربوط به دوره‌های مدیریتی گذشته بوده ثانیا دولت نظرش این بوده که جهت توسعه و گسترش حرم حضرت معصومه(س) و همچنین جهت تأمین طلب آستانه مقدسه حضرت معصومه (س) که از بعضی ارگان‌ها دارد بودجه‌ای را به‌این امر اختصاص دهد و در واقع میزان بودجه‌ای که قرار بوده به تربیت بدنی پرداخت شود مشخص نبوده و مستنداتی در این زمینه در دست نداریم.

وی در پایان گفت: امیدواریم با همت و همکاری مسئولان امر، این مشکل به زودی مرتفع شود

 
[ پنجشنبه 8 مرداد 1388 ] [ 02:20 ق.ظ ] [ علی رضوی ]
.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :