تبلیغات
نارنج سبز ورزش و حاشیه ها

نارنج سبز ورزش و حاشیه ها
تحلیل ورزش و حاشیه های آن
نویسندگان
نظر سنجی
آیا ورزش کشور را در زمان علی آبادی موفق می دانید ؟ابر برچسب ها
لینک های مفید

چشممان آب نمی‌خورد که این جماعت متخلف و گند بزن که حداقل جرمشان، بردن آبروی ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی است محاکمه و مجازات شوند.   

مسئولان ورزشی را سوار توپولوف کنید!

چشممان آب نمی‌خورد که این جماعت متخلف و گند بزن که حداقل جرمشان، بردن آبروی ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی است محاکمه و مجازات شوند.   

هفته نامه یالثارات در شماره اخیر خود در ستون( سیاست به روایت هم ولایتی) با اشاره به تخلف مسئولان ورزشی در اعزام غیرقانونی جودوکاران به ارمنستان که منجر به فوت آنها شد، توصیه کرده است که مسئولان ورزشی را سوار توپولوف کنند.

 

به گزارش«فردا» یا لثارات به نقل از معاون بازرسی کل کشور نوشت: به دلیل تخلفات ثابت شده مدیران ورزشی چهار نفر با مدارک چهار ملی پوش تیم جودوی نوجوانان به سفر بی‌بازگشت ارمنستان رفته‌اند و الان چهار نفری که به عنوان قربانیان حادثه معرفی شدند زنده‌اند اما از نظر دستگاه‌های قانونی مرده محسوب می‌شوند! (10/5/88)

 

ارگان انصار حزب الله در ادامه آورده است:

 

الف) فعلاً که با سوء مدیریت مدیران ورزشی چهار نفر زنده‌اند در حالی که نمی‌باید زنده باشند (آنهایی که باید همراه تیم ملی جودوی نوجوانان به توپولف مرگ سوار می‌شدند) و البته از نظر مسئولین و ثبت احوال مرده‌اند و ممکن است روزی به جرم زندگانی قاچاق محکوم شده و به توپولف سواری تا سرحد مرگ مجازات شوند!

 

ب) از طرفی چهار نفر هم که مرده‌اند نمی‌بایستی می‌مردند و البته چون مرده‌اند دیگر امکان رسیدگی به جرایم احتمالی آنها وجود ندارد! (همان‌ها که به جای چهار نفر گروه الف و البته با مدارک گروه الف به توپولف مرگ سوار شدند)! خدا همگی اموات را بیامرزد!

 

ج) می‌ماند مسئولین این گند تاریخی ـ ورزشی که فعلاً سالم و صحیح و در کمال صحت و سلامت عقلی به دروغگویی و لاپوشانی مشغولند تا یک جوری بوی گند زشتکاری‌هایشان را که تمام جامعه را فرا گرفته و نام ایران اسلامی را در انظار جهانیان تا سرحد کشور متقلبان تنزل داده، یک نسیم معطر جا بزنند! (و البته مردم را مانند خودشان فرض کرده‌اند!)

 

د) چشممان آب نمی‌خورد که این جماعت متخلف و گند بزن که حداقل جرمشان، بردن آبروی ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی است محاکمه و مجازات شوند.

 

اما آیا امکان دارد چند باری آنها را سوار توپولف کرد؟

  
[ دوشنبه 19 مرداد 1388 ] [ 03:25 ق.ظ ] [ علی رضوی ]
.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :