تبلیغات
نارنج سبز ورزش و حاشیه ها

نارنج سبز ورزش و حاشیه ها
تحلیل ورزش و حاشیه های آن
نویسندگان
نظر سنجی
آیا ورزش کشور را در زمان علی آبادی موفق می دانید ؟ابر برچسب ها
لینک های مفید
سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: مشکلات و پشت پرده فوتبال ایران همچون سرطانی بدخیم است که اصلاح آن به سادگی میسر نیست.
محمود یاوری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا،‌ اظهار داشت: متاسفانه مشکلات و معضلات فوتبال ایران بسیار عمیق است و این مشکلات با راهکارهای سطحی برطرف نمی شود، ضمن اینکه ما هم قدرت برخورد با آن را نداریم.
وی با اشاره به برخوردهای صورت گرفته در سال گذشته یادآور شد: به نظرم اگر این برخوردها صورت نمی گرفت بهتر بود، چرا که ترس عده ای از این بابت ریخت. البته کسانی پشت پرده حضور داشتند که با تداوم برخوردها دستشان رو می شد و به همین خاطر این روند متوقف شد.
سرمربی شاهین بوشهر افزود: متاسفانه مدیران فوتبال ما هم مدیرانی نیستند که بتوانند با این معضلات برخوردی داشته باشند، چرا که آنها هم به دنبال موفقیت های زود هنگام بوده و به این مسائل اهمیتی نمی دهند.
یاوری تاکید کرد: همانطور که همه می دانند خوب و بد در همه جا وجود دارد اما، نسبت این موضوع در فوتبال ما به هم خورده است.
وی اضافه کرد: اگر در فوتبال دنیا مشاهده کنید هیچ کجا به اندازه ایران تعادل خوب و بد به هم نخورده است که مهمترین آن به مشکلات و سوء استفاده های مالی مرتبط می شود.
وی خاطرنشان ساخت: من به نسل خود و حتی یک نسل بعد از خودم برای اصلاح در این خصوص هیچ امیدی ندارم اما، امیدوارم هر چه سریعتر به این مشکل رسیدگی شود تا نسل های آینده از این بیماری دور بمانند.
سرمربی شاهین در پاسخ به سووالی مبنی بر نتیجه تداوم این مسائل در فوتبال گفت: به نظرم اگر این مسائل ادامه یابد دیگر ورزشی به نام فوتبال وجود نخواهد داشت و آنچه که بر جای می ماند بازار و کسب و کار است.
یاوری در پایان اظهار داشت: باید برای برطرف شدن این معضل کارهای فرهنگی را از خانواده، مدرسه و رسانه شروع کرد تا نسل های آینده از این مسائل دور بمانند.
منبع شفاف[ چهارشنبه 16 دی 1388 ] [ 01:41 ق.ظ ] [ علی رضوی ]
.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :